Lieskovce v bielej čokoláde s malinami 620g v skle
Slowlandia_veľké_balenia_Slowtella_Mandľové_Maslow_700g
Gumkáče – Kyslé ovocie BIO

Orieškové krémy

 

Legendárne orieškové krémy zo Slowlandie vyrábame remeselne v Nitre, podľa našich originálnych receptúr. Sú vegánske a bez palmového oleja. Výberové orechy ručne triedime, šetrne pražíme horúcim vzduchom a v ten istý deň spracovávame do jemných orieškových masiel a krémov s jedinečne jemnou textúrou a unikátnym čistým zložením.

Darčekové balenia

 

Ak Vám chýba originálny darček pre kolegyňu, sestru, maminu alebo vlastne pre kohokoľvek… Vsaďte na výber obľúbených remeselných Slowlandia produktov v luxusnom a ekologickom balení. Veď koho by nepotešili oriešky, čokoláda či zdravé sladkosti?
V Slowlandii sme mysleli naozaj na každého. Niektoré sety pre dospelých obsahujú kvalitné slovenské BIO víno či talianske BIO prosecco. Ak máte záujem o darčeky pre zamestnancov, partnerov alebo kolegov, kliknite sem.

Orechy v čokoláde

 

Ručne triedené orechy najprv šetrne upražíme do chrumkava cyklónom horúceho vzduchu. Majster chocolatier ich následne remeselne obaľuje elegantne tenkou vrstvou kvalitnej čokolády, bez pridaných leštiacich látok či emulgátorov. Čisté zloženie, dokonalý vzhľad a perfektne vyváženú chuť ocenili porotcovia v najprestížnejších svetových súťažiach.

Lyofilizované ovocie

 

Zrelé jahody, maliny, čučoriedky či ríbezle sú sušené metódou vákuového vymrazovania. Sú chrumkavé, voňavé a chutné ako čerstvo odtrhnuté z babičkinej záhrady. Lyofilizované ovocie si taktiež najlepšie uchováva vysoký obsah vitamínov. Výber necháme na Vás.

Updating…
  • Žiadne produkty v košíku.