baner-web5_281123
vianoce slowlandia

ŠŤASTNÉ A POMALÉ

Milí fajnšmekri, ak vám ešte náhodou chýba nejaký chutný darček alebo zásoby na maškrtenie počas sviatkov, v Slowlandii nájdete to pravé, orechové! Skvelé darčekové balíčky, chrumkavé snacky či kvalitné suroviny na pečenie. Slowtella či Mandľové Maslow povýšia každé raňajky na sviatočné posedenie.

Pozrite si náš výber pre pohodové Pomalé sviatky.

Tipy na sviatočné maškrty:

Darčekové sety

 

Ak Vám chýba originálny darček pre kolegyňu, sestru, maminu alebo vlastne pre kohokoľvek… Vsaďte na výber obľúbených remeselných Slowlandia produktov v luxusnom a ekologickom balení. Veď koho by nepotešili oriešky, čokoláda či zdravé sladkosti?
V Slowlandii sme mysleli naozaj na každého. Niektoré sety pre dospelých obsahujú kvalitné slovenské BIO víno či talianske BIO prosecco. Ak máte záujem o darčeky pre zamestnancov, partnerov alebo kolegov, kliknite sem.

Orieškové krémy

 

Legendárne orieškové krémy zo Slowlandie vyrábame remeselne v Nitre, podľa našich originálnych receptúr. Sú vegánske a bez palmového oleja. Výberové orechy ručne triedime, šetrne pražíme horúcim vzduchom a v ten istý deň spracovávame do jemných orieškových masiel a krémov s jedinečne jemnou textúrou a unikátnym čistým zložením.

Orechy v čokoláde

 

Ručne triedené orechy najprv šetrne upražíme do chrumkava cyklónom horúceho vzduchu. Majster chocolatier ich následne remeselne obaľuje elegantne tenkou vrstvou kvalitnej čokolády, bez pridaných leštiacich látok či emulgátorov. Čisté zloženie, dokonalý vzhľad a perfektne vyváženú chuť ocenili porotcovia v najprestížnejších svetových súťažiach.

Updating…
  • Žiadne produkty v košíku.